ALFA BROKER - VÁŠ PORADCE V POJIŠTĚNÍ
cara
cara
cara
Dnes 19. 05. 2019
má svátek Ivo,
zítra Zbyšek


ÚVOD
O POJIŠTĚNÍ
ŽIVOT A ÚRAZ
POJIŠTĚNÍ VOZIDLA
POJIŠTĚNÍ ŘIDIČŮ
NÁŠ DOMOV
BEST DOCTORS
CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ
HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ DRONŮ
KONTAKT

ZAJÍMAVOSTI, TIPY

PŘIDEJTE SE DO KLUBUCelý článek


ČSOB Pojišťovna představuje nové pojištění staveb a domácností Náš domov
29.5.2015 | Veronika Dusová, zpráva ČSOB Pojišťovny

ČSOB Pojišťovna uvádí od 1. června 2015 na trh nové pojištění staveb a domácností Náš domov. Toto pojištění poskytuje klientovi široký rozsah krytí rizik v třech různých variantách a volitelná připojištění. Pojistit půjde byt, rozestavěnou stavbu, rodinný dům, chatu, ale třeba i mobilheim.


„Nabízíme varianty Standard, Dominant a Premiant. Naše pojištění je velmi široce pojaté co se týká předmětů pojištění, zahrnuje např. i okrasné rostliny a zahradní dekorace nebo věci sloužící k podnikání či výkonu povolání. Pojištění odpovědnosti se vztahuje i na škody na věcech vypůjčených a naše asistenční služby obsahují i bezplatné opravy domácích elektrospotřebičů. Kromě obvyklých pojistných nebezpečí hradíme ve variantě Premiant i jakékoliv závady a poruchy na technických zařízeních a elektronice všeho druhu a odcizení věcí osobní potřeby z automobilu,“ uvedl Michael Neuwirth, ředitel odboru pojištění majetku a odpovědnosti ČSOB Pojišťovny.

Co všechno lze pojistit?

Pojistit lze byt, rozestavěnou stavbu, rodinný dům, chatu, ale třeba i mobilheim. A samozřejmě veškeré domácí zařízení, vše v plném rozsahu pojistných rizik a za jednotnou cenu. Volitelně pak lze pojištění rozšířit třeba o osobní potřeby studenta na koleji nebo o krytí mimořádně drahého jízdního kola či invalidního vozíku.

„Snažíme se reagovat nejen na běžné potřeby našich klientů, ale nabídnout jim takové pojistné krytí, které uspokojí jejich nejnáročnější požadavky a poskytne jim účinnou ochranu v případě nečekaných škodních událostí všeho druhu,“ doplnil Michael Neuwirth.

Pojištění Náš domov
- nabízí pojištění stavby (byt, rodinný dům, chata, chalupa) a domácnosti (zařízení bytu, rodinného domu, chaty a věcí osobní potřeby osob, které v ní žijí)
- pojištění stavby i domácnosti se nabízí ve 3 různých variantách: Standard, Dominant a Premiant, které se od sebe liší rozsahem pojistných rizik a limity pojistných plnění
- produkt je vysoce flexibilní - lze připojistit krytí rizik dle přání zákazníka (odpovědnost, povodeň a záplavu, atmosférické srážky, odcizení a vandalizmus,…
- nonstop zdarma ke každé variantě jsou asistenční služby pro řešení technických závad a nouzových situací (elektro, voda, topení, komíny, kanalizace, otevření dveří, dezinsekce) a servis domácích elektrospotřebičů


Hostinec u Rudyho, Boskovice
Hostinec u Rudyho, Boskovice

Pro stávající zákazníky
ČSOB Pojišťovny
KLIENT ONLINEPOJIŠTĚNÍ ONLINE
POVINNÉ RUČENÍ
HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ
CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ
POJIŠTĚNÍ DOMOVA


cara
ALFA BROKER - VÁŠ PORADCE VE SVĚTĚ POJIŠTĚNÍ